Posýpka má podobu rôznych veľkých guličiek a tyčiniek v rôznych farbách. Ide o sladkú posýpku z radu jedinečných produktov od ILOVECAKES. Nemení chuť zdobených výrobkov, je vyrobená z prírodných farbív a má chuť cukrového cesta. Ide o veľmi univerzálne zdobenie, ideálne na dekorovanie cupcakov, sušienok, perníčkov, muffinov, tort, zákuskov, pečiva, tort, pralín, lanýžov, čokolády, zmrzliny a mnohých ďalších sladkých výrobkov, najmä tých s krémami a polevou. Vhodný pre každú príležitosť: svadba, karneval, narodeniny, Deň matiek a mnoho ďalších. Balené v praktickej skrutkovej dóze. Cukrové zdobenie kráľovská modrá zmes. Ak posýpku nasypete na vláčny krém, vlhkosť z neho môže posýpku zmäkčiť. Ale pozor, ak bude zdobenie na vlhkom kréme dlhšiu dobu, môže sa z posýpky uvoľniť aj farbivo a to na povrch krému. Ak chcete, aby väčšie časti dekorácie držali napríklad na potahovej torte, môžete tento druh zdobenia lepiť polotuhou čokoládou alebo glazúrou na perníčky. S posýpkou pracujte najlepšie nad miskou, či plechom s okrajom.
Balenie obsahuje: 80 g
biely kryštalický cukor, ryžová múka, škrobový sirup, mastek, leštacia látka kapol (šelak, rastlinný olej), konzervant kyselina sorbová (E200), syntetické potravinárske farbivá: E122, E124, E110, E102, E174.
| Alergény | lepok |
| Energetická hodnota kJ | 1480 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 353,6 kcal |
| Tuk | 0,17 g |
| - z toho nasýtených | 0,03 g |
| Sacharidy | 87,4 g |
| - z toho cukry | 76,3 g |
| Bielkoviny | 1,7 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0,001 g |
Ukrajina
| Farba | Farebná |
| Kategória: | Perličky a kamienky |
| Výrobca | I LOVE CAKES |
| EAN | 4823116715271 |
| Kód produktu | ilc1053 |